طراحی-سایت-شرکتی

طراحی سایت شرکتی اولین قدم برای ورود به بازارهای دیجیتال و آنلاین می باشد که با داشتن یک سایت شرکتی آغاز می گردد.

اگر شما برای اولین بار است که می خواهید طراحی سایت شرکتی داشته باشید ابتدا کمی سخت و با وسواس به سمت سفارش طراحی سایت شرکتی پیش خواهید رفت و کمی نسبت به طراحی سایت شرکتی مقاومت می کنید زیرا اصلا اطلاع درستی از میزان فروش ، تبلیغات و حجم و اندازه بازارهای آنلاین ندارید

با داشتن یک سایت شرکتی قدرت حضور شما در بازار چندین برابر می گردد هزینه های تبلیغات و روابط عمومی و حضور در نمایشگاههای متعدد برای شما به شدت کاهش پیدا می کند .

در حال حاضر اینترنت کاملا فراگیر شده و حضور شما در بازارهای دیجیتال کمک به بهتر شناخته شدن شما در این عرصه خواهد داشت.

نیروهای جوانی که وارد سازمانها ، کارخانجات و شرکتها می شوند دیگر وقت خود را صرف جستجو در نمایشگاهها و بازارهای فیزیکی نخواهند کرد و برای طرف کردن نیاز سازمان خود با کمی جستجو در دنیای اینترنت تولید کننده یا تامین کننده خود را با صرف کمترین وقت انرژی و هزینه بلا درنگ پیدا می کنند.

اکنون حضور پر رنگ و پر قدرت در فضای کسب و کار مجازی که از فضای حقیقی ، حقیقی تر است قدرت و اعتبار یک برند یا شرکت را چندین برابر افزایش می دهد که ای ن امر بر همه اعیان است.

حال که نیاز به طراحی سایت شرکتی را حس نمودید چگونه باید با توجه به نیازهای خود سفارش طراحی سایت شرکتی بدهیم و به یک زبان مشترک بین شرکت طراحی سایت و خودمان برسیم.

چه مواردی برای طراحی سایت شرکتی احتیاج نداریم و چه گزینه های حتما برای طراحی سایت شرکتی حتما باید لحاظ گردد؟

با توجه به نوع خدمات و فعالیت شرکت شما که می تواند فروش کالا و یا ارائه خدمات باشد شروع سفارش طراحی سایت شرکتی آغاز می گردد.

باید حتما نوع کاربران مشخص باشد که چه کسانی با چه گروه سنی و با چه جنسیتی می خواهند از خدمات شرکت شما استفاده کننده برای عموم  جامعه است و یا قشر خاصی از جامعه ، جامعه هدف ما چه فرهنگی دارند چه سلایقی ، چه چیزهای برای آنها مهم و چه چیزهایی از درجه اهمیت کمی برخوردارند.

شما چه نوع خدمات و یا کالایی را ارائه می دهید آیا یک شرکت تجهیزات پزشکی هستید و یا یک شرکت کشتیرانی یا شرکت ارائه خدمات بازی برای کودکان یا بزرگسالان هستید .

در طراحی سایت شرکتی تمام ابعاد کسب و کار شما باید در نظر گرفته شود تا موفقیت صد درصدی در بازارهای آنلاین داشت و براساس نیاز شرکت شما بتوان تعداد صفحات سایت و نوع چهار چوب کلی سایت را طراحی کرد .

رنگ بندی یکی از موارد بسیار مهم و تاثیر گذار روی جلب توجه و جذب کاربرهای سایت شما می باشد و کمک بسیار شایانی در افزایش فروش و نگه داشتن کاربر در سایت شما می کند .

اگر شما فروشنده ساعت های لوکس و با ارزش مالی بسیار بالا هستید نوع رنگ بندی سایت شما باید حتما به گونه ای باشد که حتما از رنگهای تیره مانند رنگ مشکی با عکسهای بزرگ و با کیفیت از محصول استفاده شود که نظر کاربر فقط به سمت محصول و ارزش آن محصول که در اینجا ساعت است کشیده شود و محصول بصورت کاملا واضح نمایان باشد که اشتها به خرید کاربر در سایت دو چندان گردد.

یکی از بهترین بخشها در طراحی سایت شرکتی نحوه قرار گرفتن محل تماس و یا شماره تماس شرکت می باشد که در اغلب سایتها جا نمایی درست ندارن و کاربر نمی تواند قسمت ارتباطی سایت را فوری پیدا کند و سفارش بدهد و یا اینکه بعد از حل کلی معما و پر کردن فرم تماس شاید بتواند به فروشنده دست پیدا کند که بسیار مهم است که همین امر باعث خروج کاربر از سایت و رجوع به سایت دیگری می شود .

در زمان جستجو کاربران در اینترنت معمولا چندین صفحه را همزمان با هم باز می کنند تا صفحات کاملا لود  و باز شود و بعد شروع بخواندن صفحات و مطالب سایت جذب می شوند در طراحی سایت شرکتی سرعت لود و باز شدن صفحات سایت بسیار مهم و تاثیر گذار در جذب کاربر و ماندن او در وبسایت شما و یکی از فاکتورهای بسیار مهم در امر سئو و بهینه سازی سایت می باشد که ما در آژانس سالوک این امر را انجام می دهیم.

یکی دیگر از موارد بسیار مهم در طراحی سایت شرکتی و تاثیر گذار قراردادن favicon  یا نمادک سایت است که در گوشه بالای سایت دیده می شود در قسمت address bar که هر چه جذابتر و گیراتر باشد کاربر جذب آن می شود و نگاه کاربر به سایت شما نسبت به رقبا متمایل تر خواهد بود.

در ادامه بخوانید  دیجیتال مارکتینگ چیست؟

در طراحی سایت شرکتی و یا هر نوع وبسایت دیگر استفاده از تصاویر واضح جذاب و گویا از محصولات و خدمات یک سایت شرکتی کمک به جلب اطمینان و اعتماد کاربر سایت می کند .

طراحی-سایت-شرکتی-دو-زبانه

سایت هم مانند طراحی کاتالوگ یک شرکت است اما بسیار مهمتر ، تیراژ کاتالوگ ها معمولا بین ۱۰۰۰ ، ۲۰۰۰ ، ۵۰۰۰ عدد تا نهایت ۱۰۰۰۰۰ عدد برای شرکتهای خیلی بزرگ و هلدینگ است که خیلی این اتفاق کم می افتد در نهایت کاتالوگها رو کمی بیشتر نسبت به تیراژ چاپ ممکن است بازدید کننده داشته باشد اما یک وب سایت شرکتی می تواند حتی با بازدید روزانه ۳۰۰۰۰ یا ۴۰۰۰۰ نفر در روز مواجه باشد بنابراین خیلی باید روی طراحی سایت وسواس و دقت فراوان داشت چون در یک لحظه می تواند پیام مثبت و یا پیام منفی را در سطح اینترنت به هزاران نفر همزمان برساند در واقع یک سایت شرکتی رسانه و وسیله ارتباط عمومی یک شرکت و یا برند هم می باشد که باید در طراحی سایت شرکتی به شدت دقت داشت.

یکی دیگر از موارد بسیار مهم در طراحی سایت شرکتی امنیت وب سایت است در بازار پر رقابت امروز رقبایی هستند که برای کسب موفقیت به همه موارد حتی موارد ضد ارزشی هم فکر میکنند و هنگامیکه حس می کنند رقبا از لحاظ بازدید و جایگاه در موتورهای جستجو در جایگاه مطلوب هستند شروع به حملات هکری میکنند ما در آژانس سالوک طراحی سایت شرکتی شما را با امنیت کامل و بالا و طبق رعایت تمام پروتکل های امنیتی انجام می دهیم.

یکی دیگر از موارد طراحی سایت شرکتی امکان چند زبانه بودن سایت است چنانچه سایت بیش از یک زبان داشته باشد در واقع بازارهای بیشتری را می تواند هدف قرار دهد در طراحی سایت شرکتی می توان از سیستم ایمیل مارکتینگ حرفه ای هم جهت تبلیغات و جذب بازدید کننده بیشتر استفاده نمود که این گزینه هم می تواند در سرویس های سفارش ما برای شما در صورت لزوم قرار گیرد.

باید حتما چهار چوب خاصی را رعایت کرد که اقتدار و توانمندی یک شرکت را بطور کامل نشان دهد در حقیقت وب سایت هر شرکت همان شرکت است در دنیای اینترنت  همانطور که ما به محل شرکت خود اهمیت می دهیم به طراحی داخلی شرکت خود اهمیت می دهیم طراحی سایت شرکتی هم باید تمام توانمندیها ، قدرت و توان  یک شرکت را نشان دهد.

طراحی سایت شرکتی و نوع قالب آن باید به گونه ای باشد که در تمامی مانیتورها ، صفحات نمایش، موبایلهای ، تبلت ها ، ویدئو پروژکتورها و هر چیزی که بشود سایت را بازدید کرد به نحو احسن نمایش داده شود و دچار ایراد و اشکال نگردد و در واقع responsive  و بصورت  fixed  طراحی نشده باشد.

پنل کاربری یک سایت  باید ساده و روان و کارکردن با آن راحت و یادگیری کارکردن با آن بسیار راحت باشد و امکان تغییرات خیلی ساده و فوری اتفاق بیفتد ما برای شما بهترین پنل کاربری را طراحی کرده ایم.

یک سایت ممکن است در آینده نیاز به امکانات و ماژول هایی خاصی داشته باشد بنابراین باید در طراحی سایت شرکتی امکان توسعه و Develop  آن وب سایت حتما در نظر گرفته شود که مشتری بعد از آن دچار پرداخت هزینه های مضاعف و اضافی نگردد.

در طراحی سایت شرکتی حتما باید فرم های تماس وجود داشت باشد این فرم می تواند فرم تماس با ما انتقاد و پیشنهاد همکاری با ما و …… باشد . کلیه وب سایتهایی که ما در سالوک طراحی میکنیم این قابلیت را دارند.

یکی از راههای ارتباطی کاربران با شرکت اماکن چت آنلاین کاربران است که چنانچه شما دوست عزیز به آن احتیاج داشته باشید در طراحی سایت شرکتی شما می شود آنرا لحاظ کرد.

حتما باید امکان آنالیز کردن کاربران لحاظ شود که بتوان تشخیص داد که کاربر از کدام سایت و چگونه و از چه طریق به وب سایت ما رسیده است که ما آنرا در طراحی سایت شرکتی چنانچه مشتری بخواهد لحاظ می کنیم .

امکان فیلم برداری از حرکات کاربر در هنگام ورود به سایت یکی دیگر از مواردی است که در طراحی وب سایت شرکتی می شود در آن فعال کرد که آژانس طراحی سایت سالوک چنانچه بخواهید آنرا برای شما فعال و نصب خواهد کرد.

یکی دیگر از موارد بسیار مهم در طراحی سایت شرکتی امکان اتصال شبکه های اجتماعی به وب سایت و بالعکس می باشد که بسیار ، بسیار پر اهمیت برای بالا بردن اعتبار سایت شما و ارزش آوری در سئو سایت شما می باشد.

در ادامه بخوانید  طراحی سایت با وردپرس

در طراحی سایت شرکتی باید نمادهای اطمینان مانند درج گواهینامه ها ، استانداردهای اخذ شده ضروری برای کسب و کار شما ، مدارک و موفقیتهای کسب شده ، تقدیر نامه ها و مواردی از این دست حتما صفحه ای به آن اختصاص داده شود و در سایت قرار بگیرد و برای کاربر و مشتری ایجاد حس اطمینان و اعتماد ایجاد نماید .

امکانی در نظر گرفته می شود که کاربر چنانچه مایل باشد بتواند سندی رو بصورت  پرینتی و کپی از صفحات سایت داشته باشد که در فرصتی مناسب بتواند آنرا مطالعه و یا اگر فرمی باشد آنرا بصورت مکتوب پر کند این امکان در تمامی وب سایتهای طراحی شده توسط کانون آگهی و تبلیغات سالوک در نظر گرفته شده است.

در طراحی سایت شرکتی امکان دیگری جهت تهیه سند دیجیتال از برگه های سایت مانند تهیه فایل های PDF  که کاربر بتواند خروجی مناسبی تهیه و در زمانی مناسب امکان بررسی مجدد آن را داشته باشد بدون اتصال به اینترنت در تمامی سایتهای طراحی شده توسط کانون آگهی و تبلیغات سالوک لحاظ شده است .

کاربر باید بتواند امکان درج نظر ، پیشنهاد و ….. داشته باشد این امکان در کلیه سایتهای طراحی شده توسط ما قرار داده شده که مالک سایت می تواند طبق نظر خود چنانچه تمایل داشت آنها را نمایش دهد و یا جلوی نمایش هر نظر و کامنت خاصی را بگیرد. درج نظر و پیشنهاد در سئو و برند شدن شما در سطح اینترنت کمک شایانی می کند .

در هنگامیکه سایت بصورت رسمی فعالیت خود را در سطح اینترنت شروع می کند spamer ها شروع می کنند بصورت سازمان یافته با کمک ربات ها به ارسال کامنت های فیک و آزار دهنده که کانون آگهی و تبلیغات سالوک جلوی تمام این spamer ها را برای وب سایت شما می گیرد و از ورود آنها به وب سایت شما جلوگیری میکند.

در طراحی سایت شرکتی باید امکان جستجوی مقالات و نوشته ها و خدمات در سایت شما باشد که وقتی کاربر مجدد به وب سایت شما رجوع می کند با یک جستجوی سریع به مطلب مورد نظر خود برسد که این ویژگی در تمام وب سایت های ما وجود دارد.

در طراحی سایت شرکتی خیلی خوب به نظر می رسد اگر شما نمایندگی های در مناطق مختلف دارید با درج روی نقشه گوگل و با آدرس و مشخصات دقیق بتوان آنها را نیز معرفی کرد .

بخش دیگری که در طراحی سایت شرکتی بسیار موثر و کارآمد است نمایش و معرفی مشتریان وفادار به شرکت است که دیگر کاربران سایت شما را نیز ترغیب به خرید و همکاری با شرکت شما می کند .

امکان قرار دادن فایل های تصویری و صوتی در طراحی سایت شرکتی حرکتی هوشمندانه و بسیار موثر در جذب مخاطبان شما می باشد.

امکان ارسال نوتیفیکیشن به کاربرانی که به شما اجازه ارسال آنرا داده اند بسیار در جذب و بازدید مجدد کاربران شما از سایت شما دارد که در طراحی سایت شرکتی لحاظ گردد کمک شایانی به افزایش فروش و یا فروش مجدد به کاربران سایت شما می کند.

بخشی در طراحی سایت شرکتی تعلق می گیرد به قسمت مقالات ، اخبار شرکت که این بخش ، بخش زنده و پویای سایت شما می باشد که کمک به بهتر شدن رتبه سایت و بازدید کننده از سایت شما میکند و در واقع می توانید به کمک آن content marketing  انجام دهید .

در طراحی سایت شرکتی شما می شود ماژولهایی جهت نمایش تاریخ ، آب و هوا ، تعداد بازدید کننده از سایت سیستم ستاره دهی و امتیاز دهی کاربران به مقالات شما استفاده کرد که هر بهتر و جذاب تر دیده شوید.

یکی از بخش های بسیار مهم گالری تصاویر با تمامی حالتهای ممکن در نمایش تصاویر خدمات و کالای شماست که در تمام وب سایت های طراحی شده توسط سالوک وب قرار داده می شود .

امکان توسعه وب سایتهایی که توسط تیم سالوک طراحی میشود و تبدیل آنها به وب سایتهای فروشگاهی با توجه به نوع قالب با کمترین هزینه وجود دارد.

در انتها سایت شما به موتورهای جستجوگر مانند گوگل و یاهو معرفی می گردد.

در کانون آگهی و تبلیغات سالوک پس از تکمیل پروژه طراحی سایت شرکتی شما فیلم آموزشی از وب سایت شما آماده و برای شما ارسال می شود و یا امکان حضور در مجموعه ما را داشته باشید بصورت حضوری این آموزش به شما داده می شود که بهتر بتوانید با پنل کاربری خودتان کار کنید و نتایج مطلوب کسب کنید.