۴۴ تکنیک سئو کلاه سیاه که سایت شما را نابود می کند

۴۴ تکنیک سئو کلاه سیاه که سایت شما را نابود می کند

در این مقاله خواهید خواند:

۴۴ تکنیک سئو کلاه سیاه که سایت شما را نابود می کند

در قدیم این تکنیک های سئو کلاه سیاه مورد استفاده فراوان قرار می گرفته تا زمانی که موتورهای جستجو اقدام بروزرسانی الگوریتم ها برای جریمه وب سایت ها با استفاده از تکنیک های سئو کلاه سیاه کردند. و چون موتورهای جستجو دوست ندارند خود و کاربرانشان را فریب دهند ، آنها اقدامات لازم را انجام دادند تا نتایج جستجو را تا حد امکان تمیز و دقیق نگه دارند.

استفاده از تکنیک های مناسب برای رتبه بندی و به دست آوردن ترافیک ارگانیک می تواند دشوار باشد ، اما بهترین کار برای انجام این کار است. بنابراین ، سعی کنید به دنبال پیروی از تکنیک های بعدی کلاه سیاه / تکنیک های مشکوک سئو نباشید:

تکنیک های مشکوک سئو :

وب سایت بیش از حد بهینه سازی

پر کردن کلمات کلیدی  – نوشتن مطالب کم اهمیت یا استفاده از چیزهای کلمات کلیدی بیش از حد باعث می شود شما توسط گوگل پاندا مجازات شوید.

توضیحات Alt بیش از حد بهینه شده – اضافه کردن توضیحات بیش از اندازه درو توضیح عکسهای مورد استفاده خود ALT  تصاویر

استفاده از انکر تکست تجاری در لینک های داخلی صفحات خود  – استفاده از انکر تکست  غنی برای کلمات کلیدی در لینک های داخلی صفحات سایت

کلید واژه های بی ربط – سوءاستفاده از کلمات نامربوط فقط برای رتبه دهی به CTR شما آسیب می رساند

پیوند بهینه سازی بیش از حد – تلاش برای بهینه سازی بیش از حد پیوندهای ورودی نمایه پیوند شما را خراب می کند

متن ها و پیوندهای پنهان / نامرئی – پنهان کردن لینک ها و متن یا نوشتن متن کوچک برای تنها هدف برای ساختن لینک ها

بهینه سازی بیش از حد HTML عنوان – استفاده ازتگ  های H1 چندگانه در یک صفحه

دوم محتوای جعلی

محتوای کپی شده – نوشتن مطالب کپی شده باعث تخریب رتبه بندی شما می شود

اتوماسیون محتوا – استفاده از راههای خودکار برای تولید محتوا

Bait and Switch – کلاهبرداری با استفاده از تکنیک Bait and Switch طعمه و تعویض برای فریب گوگل

Article Spinning  – دستی چرخاندن مقاله یا باز تولید خودکار صفحات مقاله

Scraped Content محتوای باطله به درد نخور – پخش محتوای به اهمیت و نادیده گرفته شده نه تنها ممنوع بلکه همچنین غیرقانونی است

Cloaking – استفاده از تکنیک پنهان سازی دستورالعمل های گوگل را نقض می کند ، و از طرف الگوریتم پنگوئن گوگل جریمه می شوید

محتوای فعال مخرب – ایجاد صفحات با رفتار مخرب

Clickbait – ساخت عناوین فریبنده CTR شما را کاهش می دهد

سوم- دستکاری لینک 

حلقه های وب – ساختن حلقه های وب برای ترافیک از وب سایت های مرتبط

ارسال هرزنامه مهمان – وبلاگ نویسی  نامربوط در وبلاگ ها فقط برای ایجاد لینک

Link Farm – با افزایش تعداد پیوندهای ورودی ، نمایه لینک خود را دستکاری می کنید

Linkbait and Switch – با استفاده از روش لینک های طعمه دار و تعویض ، محتوای خود را به صورت تجاری احیا کنید

خریدن نظرات بوسیله لینک ها با ارائه محصولات “رایگان” – دستکاری در نحوه ارسال محصولات رایگان در ازای بررسی بوسیله لینک ها

تبادل لینک – تبادل بیش از حد پیوند یک اقدام نادرست در لینک سازی در نظر گرفته شده و اجازه نمی دهد سایت شما در SERP ظاهر شود.

وبلاگ هرزنامه – نظرات هرزنامه برای بدست آوردن تعداد بسیار زیادی لینک دهنده

تغییر مسیرهای مشکوک – استفاده از تغییر مسیر های ۳۰۱ با تعویض لینک

کلمات کلیدی با انکر تکست تجاری – استفاده کمتر یا اصلاً از کلمات کلیدی غیر برند

پیوندهای هرزنامه در فوتر – بارگیری صفحه اصلی وب سایت شما بوسیله لینک های فوتر تعداد زیادی از لینکهای غیر طبیعی را برای شما به دست خواهد آورد

چهارم پیوندهای پرداخت شده

لینک فروشی – لینک های فروشی بازدید وب سایت شما را از ایندکس و ترافیک به نصف کاهش می دهند

خرید لینک – خرید لینک ها را برای دریافت عصاره لینک link juice  متوقف کنید

آگهی های پرداخت شده – خرید آگهی های تبلیغاتی برای دریافت اعتبار

لیست دایرکتوری – ثبت نام و / یا خرید مکان در دایرکتوری هایی با کیفیت پایین

نتایج صفحات موتور جستجو  هرزنامه

میزبانی انگل – راه‌اندازی یک میزبان انگل برای استفاده از دامنه های معتبر از گوگل

Google Bombing – افزایش مصنوعی تعداد صفحاتی که به آن پیوند می زنند در رتبه بندی یک صفحه تأثیر می گذارند

صفحات درب یا صفحات دروازه – استفاده از صفحات درب یا صفحات دروازه برای رتبه بالاتر در SERP

هرزنامه Rich Snippet Markup Spam – ایجاد مارپیچ Snipets Rich بی ربط

ارسال نمایش خودکار برای گوگل – ارسال جستجوی خودکار برای گوگل

ششم وب سایت های متفرقه

سایتهای آینه – طراحی سایتهای آینه برای افزایش رتبه های شما

شبکه های خصوصی وبلاگ – ایجاد وبلاگ برای تولید عصاره پیوند

Typosquatting یا Hijacking URL – قرار دادن اعتبار و مارک تجاری شما در معرض خطر جرایم سایبری با استفاده از Typosquatting یا ربودن URL

سایتهای سمی – قرار دادن لینک پروفایل در سایتهای سمی

هفتم- روش های غیرقانونی برای کسب درآمد

Cybersquatting or Domain Squatting – ثبت دامنه های مشابه با یک مارک تجاری یا مشاغل فقط برای دستیابی به مزایای پولی

پر کردن کوکی یا ریختن کوکی – تهیه کوکی ها یک عمل غیرقانونی است

هشتم تاکتیک های کثیف

سئو منفی – گزارش نادرست رقبای خود جهت مجازات شدن آنها دادن

Spam TrackBack – به طور نادرست از ویژگی TrackBack برای بازدید از سایت خود استفاده کنید

Referrer Spam – آلودگی سایتی با داده های جعلی آماری به عنوان نتیجه تکنیک ارجاع هرزنامه

اسپم شبکه اجتماعی – ارسال لیست عظیمی از لینک های بی ربط در شبکه اجتماعی

 

وب سایت بیش از حد بهینه سازی
کلمات کلیدی

پر کردن کلید واژه یک تکنیک قدیمی است. قبل از سال ۲۰۰۰ بسیار محبوب بود ، تا زمانی که گوگل شروع به توجه به محتوای با چگالی کلمات کلیدی مناسب برای کاربر نمود.

به عنوان مثال ، اگر شما مدیر شرکتی هستید که تراشه می فروشد و کسی از شما سوال می کند تراشه های شکلاتی دارید ، من شرط می بندم که به آنها پاسخ نمی دهید. “ما تراشه های شکلاتی داریم. پرفروش ترین محصول ما تراشه های شکلاتی است زیرا این تراشه های شکلاتی طعم بهتری نسبت به تراشه های ساده ما دارند و مشتریان ما عاشق شکلات هستند ، بنابراین برای تراشه های شکلاتی تصمیم بهتری خواهند گرفت. تراشه های شکلاتی را امتحان کنید. ” اگر مثل این حرف بزنید مثل یک آدم دیوانه به نظر می رسید. منظور من این است که چه کسی واقعاً می تواند چنین صحبت کند؟

بارها و بارها استفاده از یک کلمه کلیدی در یک مقاله یا یک متن کوچک – مانند تعریف یک کلمه با استفاده دوباره از همان کلمه است. طبیعی و سالم نیست ، و منحصر به فرد نیست. این یک تجربه کاربری بد است و از همه مهمتر ، شما را به دلیل محتوا با کیفیت پایین توسط الگوریتم پاندای گوگل مجازات می شوید. بهتر است از عبارات استفاده کنید و بنویسید مانند اینکه با کسی در حال گفتگو هستید. اما شما این را قبلاً می دانستید ، پس چرا نباید آن را عملی کنید؟

کلمات کلیدی بازیهای اعتیاد آور

آیا برای شما طبیعی به نظر می رسد؟ شرط می بندم که شما می توانید طیف وسیعی از بازی های آنلاین را در سایت بیابید ، اما صادقانه بگویم ، لازم نیست هزاران بار آن را بنویسید تا این موضوع را بفهمید.

و از آنجا که ما در مورد پاندای گوگل صحبت کرده ایم ، باید ببینیم چیدمان کلمات کلیدی چه تاثیری در چندین سایت می تواند داشته باشد. وب سایت ارائه شده در زیر تحت تأثیر این الگوریتم قرار دارد:

گوگل-پاندا-مجازات-wbopedia

خوب ، اگر سایت خود را با کلمات کلیدی پر کنید ، ممکن است این اتفاق بیفتد. شما و سایت شما به طور یکسان آسیب می بینید .

توضیحات Alt بیش از حد بهینه سازی شده :

داستان با توضیحات alt تصویر که بیش از حد بهینه شده است ادامه می یابد. کمی دشوارتر از پر کردن کلمات کلیدی ، این تکنیک توسط خزنده های موتور جستجو یافت می شود حتی اگر به جای متن (محتوا) تصاویر خود را با تعداد بی شماری از کلمات کلیدی بار کنید. اگر نتوانید آنها را ببینید ، به این معنی نیست که مضر نیست.
بگذارید یک چیز را روشن کنیم: توصیه می شود تصاویر را به مقالات خود اضافه کنید تا آنها را نزدیک تر کنید. مهمتر از همه ، شما باید توضیحات alt را برای تصاویر خود بنویسید ، اما از آن سوء استفاده نکنید.

متن انکر تکست در صفحات داخلی :

اگر # ۱ و # ۲ را بخوانید می بینید که به راحتی می توانید از مسیر درست دور شوید – تکنیک کلاه سفید. استفاده از انکر تکست های فراوان از کلمات کلیدی برای پیوندهای داخلی نشانه روشنی از وب سایت بیش از حد بهینه شده یا بیش از حد سئو شده است و دقیقاً شبیه به این صورت لبخند غیر طبیعی خواهد بود.

لبخند جعلی

شما باید سایت خود را مرتب و مرتب نگه دارید. به عنوان مثال ، شما در حال نوشتن مقاله ای در وبلاگ خود در مورد سفر زیبای خود به بارسلونا هستید و می خواهید تور مورد نظر خود را در سایت خود به دیگران پیشنهاد دهید.

توصیه می شود: اگر می خواهید سفری شگفت انگیز به بارسلونا داشته باشید ، باید با یک بیمه رایگان سفر، سفر شگفت انگیز ۶ روزه ما به بارسلونا را ببینید.

توصیه نمی شود: اگر مایل به بازدید از بارسلونا هستید ، انواع تورها و فعالیتهای مختلفی داریم. فقط همه آنها را می توانید در بارسلونا برای بررسی کنید.

گوگل برای کسانی که به دنبال راه آسانی برای رتبه بندی در صدرهستند ، “راه حل” پیدا کرده است. که مجازات نامیده می شود برخی سایت ها دارای محتوای کیفی هستند اما رتبه خوبی ندارند و بعضی از سایت ها رتبه بهتری دارند اما دارای محتوای ضعیف و بیش از حد بهینه شده هستند.

شاید تعجب کنید که کدام یک از موارد فوق بهتر است. متخصصان فکر می کنند این به معنای محتوای منحصر به فرد است که برای کاربر نوشته شده است و نه برای موتورهای جستجو و دارای اطلاعات مرتبط و معنی دار است. اما حرف ما را برای آن نپذیرید ، به مثال های زیر مراجعه کنید تا رتبه ها را ببینید. در تصویر زیر می توانید سایتی پیدا کنید که تجربه کاربری خوبی را ارائه دهد.

گوگل پنگوئن

مثال دوم از عکس زیر به عنوان یک سایت بیش از حد بهینه به نظر می رسد:

گوگل پنگوئن لباس عروسی

اکنون می بینید این یک افسانه نیست استفاده از متون انکر تکست غنی از کلید واژه هابرای پیوندهای داخلی جهت بهینه سازی بیش از حد وب سایت می تواند برای شما مجازات “خوشگلی” را از گوگل به ارمغان آورد.

۴-کلمات کلیدی بی ربط 

یکی دیگر از ” لذت ” های بهینه سازی بیش از حد ، بازی با کلمات کلیدی نامربوط سوءاستفاده ازآن فقط برای رتبه بندی است. برای روشن کردن مطلب خودم مثالی بزنم شما در حال بازی پوکر هستید  و بلوف می زنید در حالی که ما می دانیم ، درست مانند بازدید کنندگان شما وقتی وارد سایت شما می شوند ، و مانند خفاش ها از جهنم فرار می کنند. و CTR شما را از بین می برد.

به دست آوردن ترافیک با استفاده از کلمات کلیدی غیر ضروری برای رتبه بندی کار نمی کنید. تقلب ، مانند هر رابطه ، مجازات می شود و گوگل شما یا سایت شما را به زیر می کشد.

من می دانم که شما موضوعات زیادی در ذهن خود دارید ، اما درهمان جا متوقف کنید ، آب به آسیاب رقیب نریزید. سگ شما را گاز می گیرد! ممکن است کاربرانی را که می توانند مشتری خود کنید را از دست داده و آنها از رقبای شما خریداری می کنند. این اتفاق  فقط به این دلیل که شما با آنها صداقت نداشتید می افتد.

 

مایکل پانوتوس ، متخصص سئو و SEM می گوید:

گاهی اوقات متخصص سئو، شما خیلی مشتاق است که شما را فقط در صفحه اول گوگل قرار دهد ، و ازاهمیت آن غافل می شود. اگر متخصص سئو شما را در صفحه اول گوگل برای کلمات کلیدی بی ربط شما را قرار دهد ، ممکن است ترافیکی دریافت نکنید. کلمات مرتبط کلید اصلی است.

۵-پیوند بهینه سازی شده بیش از حد

وب مسترها انواع روش های تقلب را برای رتبه بندی پیدا می کنند. این تکنیک سئو کلاه سیاه زمانی اتفاق می افتد که شما به زور پیوندهای داخلی را در صفحه اصلی مانند صفحات “درباره ما” ، “تماس با ما” ، “محصولات ما” و غیره قرار دهید. این نه تنها غیر عملی  ، بلکه بی فایده است زیرا این صفحات کلا دارای ترافیک زیادی هستند ، و برای تقویت پیوندهای داخلی بهتر است پیوندهای عمیق داشته باشید.

۶-متن و پیوندهای پنهان یا نامرئی

مخفی کردن لینک ها و متون فقط جهت ایجاد لینک ها در اندازه ها و شکل های مختلفی ارائه می شود. مخفی کردن متن یا پیوندها با استفاده از CSS برای قرار دادن متن بر روی صفحه نمایش ، استفاده از همان فونت رنگی مانند پس زمینه ، تنظیم اندازه قلم بر روی صفر یا پنهان کردن پیوند به یک کاراکتر واحد ، گوگل همه روشها را کشف کرده است .

متعجب خواهید شد ، اما افراد تازه کار هنوز از این تکنیک باستانی فریب دهنده استفاده می کنند

سئو کلاه سیاه پنهان نامرئی متن

همه متن ها و پیوندهای پنهان برای سایت شما بد نیست. به عنوان مثال ، با استفاده از توضیحات توضیحی alt برای تصاویر، یک اسکریپت برای جاوا یا کد برای فایلهای قلاش قابل قبول است. دو فن آوری گذشته به بهبود تجربه سایت شما با موتورهای جستجو کمک می کند .

۷-عنوان HTML بیش از حد بهینه سازی

استفاده از چندین H1 در صفحه ، یک تاکتیک گسترده است که بتواند روی SEO در سایت تأثیر بگذارد. سوء استفاده از این تکنیک کلاه سیاه باعث می شود ظاهرسایت شما پر شود.مثلاً سایت زیر را در نظربگیرید. این سوءاستفاده از عناوین و کلید واژه “plumber” است.

هدر بهینه سازی شده با plumber

کم کم ، من شما را به نوشتن عناوین تشویق می کنم ، اما این نکته را بخاطر بسپارید که همیشه لازم است فقط یک مورد تگ H1داشته باشید و تگهای  H2 ، H3 و غیره را در صورت لزوم استفاده کنید.

دوم محتوای فریبنده

۸-محتوای کپی شده

محتوای کپی شده نوعی از محتوا است که در بیش از یک سایت ظاهر می شود. همچنین ، ممکن است محتوا از مکان های دیگر (URL) به سرقت برود. این کار فقط برای موتورهای جستجو زمانبر خواهد بود تا بتواند از بین همه مطالب کپی شده مطلب اصلی را انتخاب کند ، و اطلاعات صحیحی را نشان دهد – که معمولاً اتفاق می افتد ، و گوگل محتوای اصلی را در SERP ها نشان می دهد. و به این دلیل این نمی تواند محتوای تکراری را نشان دهد – که برای کاربر مرتبط نیست.

روزهای خوب در گذشته بود برای سئو وقتی محتوای کپی شده به سایت شما آسیب نمی رساند! امروزه استفاده از این تکنیک باعث می شود رتبه بندی شما در یک چشم برهم زدن نابود شود. علاوه بر این ، ممکن است سایت خود را در معرض خطر جریمه شدن توسط پاندای گوگل قرار دهید.

در ادامه بخوانید  تبلیغات گوگل ادوردز برای کسب و کارهای کوچک

پاندای گوگل-ebay

روش مطمئن برای اینکه محتوای تکراری محسوب نشود ، استفاده از استناد برای اطلاعاتی است که شما از منابع خارجی جمع می کنید.

اشتراک منابع در بقیه سایتها

قبل از ارسال مطالب خود به صورت آنلاین و انتشار آن ، باید آن را بررسی کنید تا ببینید آیا این کار سرقت ادبی است یا خیر.

۹-اتوماسیون محتوا

اتوماسیون محتوا یعنی استفاده از ابزارها یا اسکریپت ها برای تولید خودکار محتوا و انتشار آن در سایت شما بدون هیچ گونه تلاش از طرف شما. محتوای خودکار بدون در نظر گرفتن کاربر نوشته شده است ، و به هیچ وجه هیچ فرمت و سبکی ندارد ، بدون عکس ، عناوین HTML ، فاصله و موارد دیگر.

شاید شما فکر کنید که در کوتاه مدت ایده خوبی است زیرا بدون گذاشتن وقت و تلاشی ، سایتی با محتوای زیاد خواهید داشت ، اما شما شروع به تجربه از دست دادن رتبه قابل توجه ، پر کردن کلمات کلیدی و از همه مهمتر خطر در لیست سیاه شدن موتور جستجو قرار خواهید گرفت .

ابزارهای زیادی برای انجام کارهای از این دست وجود دارد. اما بهتر است قبل از اقدام به این فکر کنید که عواقب آن چه خواهد بود.

من می توانم به شما روش ایمن برای بدست آوردن ایده برای تولید محتوای با کیفیت را برای شما بگویم. می توانید BrandMentions را امتحان کنید تا از شما برای نوشتن و تولید ترافیک ارگانیک و رتبه کمک کند. یافتن و جستجوی اطلاعات یا کلمات کلیدی مفید و سرگرم کننده است و می بینید که چه روند جالبی دارد.

۱۰-طعمه و تعویض

طعمه و تعویض  روشی نادرست برای تغییر محتوای شما فقط برای دستیابی به صفحه برای رتبه بندی است. اولین قدم نوشتن صفحه ای برای گوگل با مجموعه ای از کلمات کلیدی است و بعد از رتبه بندی ، نویسنده آن را با پروژه یا محصول دیگری تغییر می دهد. وقتی کاربران وارد سایت می شوند ، چیزی کاملاً متفاوت را مشاهده می کنند. این در واقع یک ایده حیله گرانه است .این روش جالب فریب گوگل ممکن است در گذشته به خوبی کار کرده باشد ، اما اکنون شما را منع می کنند .

در سال ۲۰۱۱ ، Groupon از “طعمه و تعویض” در تبلیغات جستجو استفاده کرد و متهم به انجام “اقدامات غلط و گمراه کننده تجارت و تبلیغات” توسط یک شرکت تور اتوبوس در سان فرانسیسکو شد. کلمه کلیدی مورد استفاده آنها ” incline village snow play area” بود.

Groupon-طعمه و تعویض

اما وقتی روی پیوند کلیک کردید ، این مورد را در سایت مشاهده می کردید:

Groupon-site-1024x762

این نمونه دیگری از صفحه ای است که از تکنیک طعمه و تعویض استفاده کرده است:

طعمه و تعویض دانلود بازی

Bitcoinspot.nl اقدامی انجام داد و برای کلید واژه “بازی های بارگیری” رتبه بندی کرد ، اما سایت مربوط به بیت کوین است.

۱۱- Article Spinning 

این عمل ساختن راه (دستی یا خودکار) برای بازنویسی محتوا فقط برای فرار از “محتوای تکراری” و چتری برای تولید محتوای “جدید” برای ظاهر خوب در مقابل موتورهای جستجو  است. این سئو کلاه سیاه به حساب می آید زیرا شما هیچ ارزش و اطلاعاتی را برای کاربر به ارمغان نمی آورید. اگر در مورد موضوعی که قبلاً در مقاله ای آن را پوشش داده اید چیز جدیدی کشف کرده اید ، می توانید اطلاعات جدید را به عنوان یک به روزرسانی بنویسید. به این ترتیب می توانید به آن مقاله کمک کنید تا رتبه بهتری کسب کند و به آن رونق بیشتری ببخشد.

Article-spinning

 

۱۲- Scraped Content محتوای باطله به درد نخور

خراش دادن محتوا با کمی راهنمایی از اسکریپت ها به سرقت مطالب از ناشران دیگر می پردازد و آن را در وب سایت خود ارسال می کند این یک عمل جالب است زیرا موضوع برخی موارد مربوط به نقض حق نسخه برداری از مالک اصلی سایت است. در ایالات متحده و سایر کشورها ، استفاده از محتوای غیرقانونی نه تنها ممنوع است بلکه همچنین غیرقانونی و قابل پیگیری است. به عنوان مثال ، در سال ۲۰۱۱ در کانادا پرونده ای به نام  Century 21 Canada Limited Partnership v. Rogers Communications Inc., 2011 BCSC 1196وجود داشت که اظهار داشت: “استفاده ممنوعه صریحاً شامل” scraping صفحه “،” scraping پایگاه داده “می شود. و هر فعالیت دیگری که برای جمع آوری ، ذخیره ، سازماندهی مجدد ، جمع بندی یا دستکاری هر محتوا (از طریق یک برنامه خودکار یا یک فرایند دستی) در نظر گرفته شده است. ” این مخالف دستورالعمل های گوگل نیز هست. با گذشت زمان ، نوار کناری با عنوان”آخرین اخبار” توسط وب مسترها اجرا شد. شما باید مراقب باشید که چقدر اطلاعات را در سایت های دیگر ارسال می کنید تا دچار مشکل نشوید.

اگر قربانی این عمل هستید ، می توانید نرم افزاری را پیدا کنید تا به شما کمک کند متوجه شوید چه کسی دزدی مطالب را از شما می کند و علیه سایتی که محتوای شما را سرقت کرده شکایت دارد.

این مقاله به شما ایده نمی دهد فقط به شما کمک می کنم بین آنچه اشتباه است و چه درست است تفاوت ایجاد کنید و از وسوسه‌های بد دور شوید. و همچنین در مورد گوگل صحبت نمی کند ، او پسر خوبی است. خوب ، او تا زمانی که شما هیچ کاری برای ناراحتی او نکردید ، خوب است.

۱۳- پنهان کاری

Cloaking

                                                                          Picture taken from http://www.rochester.edu/news/headlines/jan2015/cloak.jpg

پنهان کاری استفاده از دو نوع محتوا است یکی برای کاربران و دیگری برای ربات های خزنده گوگل دو محتوا برای یک مقاله صفحه استفاده از پنهان کاری دستورالعمل های گوگل را نقض می کند ، و شما توسط گوگل پنگوئن جریمه شوید. این جریمه به دلیل این انجام می شود که شما سعی در فریب گوگل داشته اید .

۱۴-محتوای فعال مخرب

این نوع محتوا از نرم افزارهای مخرب از طریق وب سایتهای متحرک ، برنامه های جاوا ، Javascript ، محتوای فلاش یا تکیه بر افزونه های مرورگر برای نمایش فیلم ، فایل های صوتی یا بارگیری فایل ها بر روی رایانه استفاده می کند. رایج ترین انواع بدافزارها ، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم ، رباتها ، باگ ها ، rootkits، جاسوس افزارها ، تروجان ، ویروس ها و کرم ها محسوب می شوند. این نوع رفتارها نه تنها بوسیله گوگل بلکه مجازات بزرگ قانونی البته در کشورهای توسعه یافته دارد می رساند و کاملا غیرقانونی است.

از طرف دیگر ، اگر کاربر هستید ، بهترین راه برای جلوگیری از قربانی شدن بوسیله چنین نرم افزارهایی ، نصب آنتی ویروس و بروزرسانی مرتب آن است، جلوگیری از بارگیری فایل ها از وب سایت های ناشناخته ، دوری از سایت های مشکوک یا عدم کلیک بر روی تبلیغاتی است که به نظر خوب و درست است.

۱۵- Clickbait

Clickbait یک تیتر چشم نواز و فریبنده است که با هدف تنها کلیک کردن بر روی آن نوشته شده است. این یک مطلب را در عنوان و مطلبی دیگر را در سایت می گوید. از عباراتی برای جلب توجه شما استفاده می کند مانند “شما باور نمی کنید …” ، “اخبار مهم در مورد …” ، “تکان دهنده !! شما باید این را ببینید … “و غیره. این تکنیک فریب دهنده باعث کاهش CTR شما می شود و در دراز مدت برای سایت شما بد است. معمولاً افرادی که از clickbait استفاده می کنند می خواهند بر اساس تعداد کلیک درآمد کسب کنند. شما می توانید این تکنیک بیش از حد را در بریده های روزنامه ها  ببینید ، جایی که بسیار گسترده استفاده می شود.

نمونه ای عالی از clickbait توسط Xpango برای دریافت “رایگان” ارائه شده است ، که می گوید می تواند اپل آیپد رایگان به شما بدهد و حتی در توضیحات قول می دهد که “کاملا رایگان است”.

Clickbait

اگر چه وقتی وارد سایت می شوید اعلام میکند شما به ۲۵ تا اعتبار نیاز دارید تا بتوانید بصورت رایگان ایپد دریافت کنید

فیس بوک می خواهد clickbait را متوقف کند. هدف این است که اولویت بندی پست ها با عناوینی که اطلاعات را در خود نگه می دارند و شما را مجذوب کلیک می کند فقط برای پیدا کردن کلیک کنید.

 

سوم. دستکاری لینک

۱۶-حلقه های وب

چندین سایت که بین آنها در یک شبکه دایره ای متصل شده و برای رتبه بندی و ترافیک از وب سایت های مرتبط استفاده می کنند ، ایجاد یک webring می کنند. Sage Well کسی بود که در سال ۱۹۹۴ ، هنگامی که پیش از محبوب شدن گوگل ، محبوبیت خود را پیدا کرد ، چنین اسکریپتی را توسعه داد تا چنین مفهومی را توسعه دهد. برای اینکه جزئی از یک webring باشید ، باید از مدیر وب سایت تأیید دریافت کنید.

Web-Ring۱۷- هرزنامه پست مهمان

افراد زیادی در آنجا هستند که از این تکنیک برای گرفتن بک لینک استفاده می کنند. یکی از آنها نباشید. آنها معمولاً برای بلاگ نویسان پیام ارسال می کنند تا مقاله ای بی ربط با یک لینک و بیشتر اوقات به صورت پیوند dofollow منتشر کنند.

هرزنامه پست ممهمان

افرادی که درخواست هایی را برای وبلاگ نویسی مهمان در یک سایت ارسال می کنند در صورتی که سایتی که به آنها پیوند دارند تجربه کاربری بدی دارند می توانند به رتبه آن آسیب بزنند.

نمونه ای از پیام ارسال شده برای ارسال مهمان ممکن است به این صورت باشد:

نام من NAME است و من یک نویسنده هستم. سایت شما را پیدا کردم و فکر می کنم بسیار جالب باشد. من نمی دانم آیا می توانم یک پست مهمان بگذارم؟ من درمورد موضوعات مختلف برای مقاله می نویسم و ​​فکر می کنم مناسب مخاطبان شما باشم. مقالات من بسته به آنچه می خواهید ۴۰۰ تا ۵۰۰ کلمه دارند. اگر به من اجازه دهید ، فکر می کنید اضافه کردن یک لینک به سایت ما امکان پذیر است؟

اگر نام سایت را نمی گوید ، اگر مرتبط باشد ، چگونه می توانم اکنون این امکان را به شما بدهم؟ این نوعی ابهام است.

به هر صورت ، اگر یکی از کلاه سیا ها باشید ، زودتر از آنچه فکر می کنید بدهی خود را پرداخت خواهید کرد. نه تنها بر شما به عنوان یک  وبلاگ نویس مهمان تأثیر می گذارد ، بلکه بر سایتی هم که پذیرفته است نیز تأثیر می گذارد. در سال ۲۰۱۴ ، DocSheldon.com به دلیل داشتن پیوند برون مرزی که به یک سایت نامربوط از یک پست مهمان اشاره می کند ، یک جریمه دریافت کرد.

مت کاتس ، رئیس سابق تیم وب اسپم در گوگل در توئیتی در سال ۲۰۱۴ به یک نتیجه معقول رسید.

مت کاتس اسپمر پست مهمان

شما باید اطلاعاتی را ارائه دهید که به مخاطب کمک کند و آن را به سایت شما برساند تا بتواند ترافیک ایجاد کند ، نه پیوندهای نامربوط که باعث می شود شما را به خوبی گم کند .

۱۸-مزرعه پیوند 

“Old McSpammer مزرعه ای داشت ، e-i-i-oh،(اشاره به ترانه خاص)

و در آن مزرعه او لینک هایی ایجاد کرد ، e-i-e-i-oh

با یک بک لینک اینجا ، و یک بک لینک  آنجا ،

در اینجا لینکی وجود دارد ،

همه جا لینک ، لینک … “،  توسط Scott Willoughby ، یافت شده به کمک سایت  moz.com

مزرعه لینک

همانطور که در این آهنگ می گوید ، مزرعه پیوند مجموعه ای از وب سایت های مرتبط با یکدیگر است و با افزایش تعداد لینک های ورودی ، پروفایل پیوند شما را دستکاری می کند. این امر تأثیر منفی دارد زیرا گوگل می بیند که لینک های زیادی کاشته شده و این راهی برای ایجاد هرزنامه جهت دستیابی به لینک ها می داند. محتوای سایتی که در یک مزرعه لینک  شرکت می کند دقیقاً مانند هر سایتی در اینترنت به استثناء به نظر می رسد: دارای متن پوشیده از لینک های بی ربط است که به سایت های تصادفی پیوند می خورند. استفاده از مزارع لینک  در روزهایی که از اهمیت Google Page Rank برخوردار بودند ، رواج پیدا کرد ، اما با تغییر زمان ، گوگل نیز تغییر پیدا کرد ، و اکنون این عمل شما را به مجازات می رساند زیرا پیوندهای تولید شده غیر طبیعی هستند. انسانها لینک های رد و بدل شده را برای کاربران ایجاد نمی کنند ، بلکه بیشتر برای موتورهای جستجو هستند.

۱۹-LinkBait و Switch

این استراتژی زمانی اتفاق می افتد که شما محتوای خود را “تجدید حیات” دوباره برای تجارت خود می کنید . ترفند این است که برای یک مقاله خاص پیوند برقرار کنید و سپس آن را به طور کامل با نوع تجاری تغییر دهید و هیچ ارتباطی با موضوع اول نداشته باشد. اگرچه مطالبی که برای آنها رتبه بندی کرده اید بی نظیر و کیفی بوده و پیوندها طبیعی هستند اگر آن را به چیز دیگری تغییر دهید ، نشان می دهد که به طرز ناشایستی به دنبال به دست آوردن ترافیک هستید.

Linkbait-and-switch-animation

۲۰-خریدن نظرات بوسیله لینک ارائه محصولات “رایگان”

از آنجا که گوگل روش های بسیاری برای خلاص شدن از شر کسانی که در با کلک می خواهند به صدر SERP برسند ، پیدا کرده است ، مردم با استفاده از روشهای جدید تقلب ، خلاقیت بیشتری پیدا می کنند ولی روشی مناسب نیست. و اینگونه است که نحوه ارسال محصولات رایگان در ازای بررسی با لینک ها ظاهر شود. اشتباه نکنید خوب است که از مشتریان خود بخواهید محصولات شما را بررسی کنند اما نه با لینک های نادرست. استفاده از این روش بیش از حد می تواند سایت شما را پایین بیاورد ، حتی  در نتایج جستجو هم قرار نگیرید.

نمونه ای در این زمینه ، TripAdvisor است. یک روزنامه ایتالیایی یک حساب کاربری برای یک رستوران جعلی در ایتالیا ایجاد کرد تا ببیند آیا تیم بررسی تقلب آنرا می تواند کشف کند یا نه . رستوران با نام Scaletta نظرهای جعلی زیادی به دست آورد و شروع به ظاهر شدن به یک مکان واقعی کرد. پس از یک ماه به بهترین رستوران شهر معرفی شد. این آزمایش به پایان رسید که این روزنامه پیامی را برای TripAdvisor ارسال کرد و توضیح داد که سیستم بررسی TripAvisor نقص دارد.

نظرات جعلی در سئو

۲۱-تبادل لینک

این به توافق بین ۲ سایت برای رتبه بندی در گوگل اشاره دارد. این روش برای سئو پیشنهاد نمی شود  زیرا این یک طرح پیوندی محسوب می شود و اجازه نمی دهد سایت شما در SERP ظاهر شود. بچه های خوب با شنیدن این تکنیک سئو کلاه سیاه را می شنوند با سرعت نور کار می کنند.

با جستجوی سریع در اینترنت ، تعداد زیادی سایت و دایرکتوری پیدا خواهید کرد که در عوض پیوند ارائه می دهند. آنها حتی وعده های بزرگی مانند پیوندهای رایگان ، پیوندهای با کیفیت برای بهبود موقعیت سایت شما ، بدون ردپای خود را می دهند و حتی می توانید از طریق برنامه وابسته آنها درآمد کسب کنید. انجام تبادل لینک و بدست آوردن رتبه آسان است ، اما به همین راحتی مجازات خواهید شد.

در زیر فقط یک نمونه از بسیاری از آنها را مشاهده می کنید:

تبادل لینک مهمان

۲۲- وبلاگ های با نظرات اسپم 

هنگامی که شما سعی در ایجاد لینک با اظهار نظر در وبلاگ ها و سایت های مختلف برای پیوند به وبلاگ / سایت خود دارید این اتفاق می افتد ، علی رغم این واقعیت که سایت ها مرتبط هستند یا به مشخصات موقعیت سایت شما یا فعالیت شما مرتبط نیستند.

نظرات اسپم

معمولاً در این نوع تکنیک از پیوندهایی استفاده می شود که به صفحه اصلی می روند. اظهار نظر فقط برای به دست آوردن تعداد زیادی لینک دهنده به راحتی تکنیک کلاه سیاه در نظر گرفته شده است.

نمونه نظرات اسپم

اگر شما یک وبلاگ نویسی هستید که این نوع نظرات اسپم  را دریافت کرده اید ، می توانید برای متوقف کردن آنها کاری انجام دهید. می توانید به محض دریافت آنها ، آنها را حذف کنید ، اما روش کافی برای انجام این کار ، علامت گذاری نظرات دریافتی در انتظار و انتظار برای تأیید فقط برای جلوگیری از آلوده کردن سایت شما با پیوندهایی است که در صورت تهیه سایتهای بد و سمی ممکن است مجازات شوند.

۲۳- تغییر مسیر مشکوک

تغییر مسیر ۳۰۱ در واقع یک عمل خوب است. اگر صفحه اصلی تغییر کرده است می توانید از آن برای ارسال کاربر از آدرس اینترنتی به آدرس دیگر استفاده کنید. متأسفانه ، با گذشت سالها ، این روش به عنوان یک روش بد SEO مورد استفاده قرار گرفت. وب مسترها از دامنه های منقضی شده برای حفظ عصاره لینک استفاده می کنند. آنها سایت قدیمی را به سایت خود هدایت می کنند. در این حالت ، استفاده از ۳۰۱ تغییر مسیر سایه سئو کلاه خاکستری است. اگر دامنه منقضی شده مرتبط نباشد ، می توانید به راحتی در قسمت سیاه سئو قرار بگیرید.

یک تغییر مسیر مشکوک دیگر در سایت های فیلم های آنلاین انجام می شود. هنگامی که برای دیدن یک فیلم کلیک می کنید ، شما را به تعداد زیادی  سایت هدایت می کند ، بیشتر آنها بی ربط هستند.

تغییر مسیر مشکوک

تغییر مسیر ۳۰۱، به عنوان سئو کلاه خاکستری ،در سایت هایی که به روش طبیعی نمی توانند ترافیک ایجاد کنند انجام می شود ، استفاده می شود.

در ادامه بخوانید  نحوه استفاده از GIF در ایمیل

۲۴- کلید واژه های انکر تکست تجاری

کلمات کلیدی انکر تکست تجاری  آن دسته از کلمات کلیدی پولی است که برای تولید ارزش مالی استفاده می شود. اگر سایت شما از کلمات کلیدی بدون مارک کمتر یا اصلاً برخوردار نیست ، نشان می دهد که مشخصات انکر تکست شما اصلاً ارگانیک نیست. می توانید از ابزار توزیع و طبقه بندی کلمات انکر تکست که از ابزارهای شناخته شده سئو استفاده کنید تا نسبت بین کلمات کلیدی تجاری در مقابل نام تجاری را ببینید و آنها را طبقه بندی کنید.

یک متن لنگر مارک در نظر گرفته شده است که حاوی نام تجاری ، URL است. این سایتی است که مشخصات متن لنگر طبیعی دارد:

Brand-anchor-text

به عنوان مثال ، اگر نام تجاری شما BRAND X است و سایتی در مورد الگوهای وب سایت دارید ، انکر تکست تجاری در نظر گرفته می شود که شامل کلماتی مانند “الگوی وب سایت” ، “بهترین قالب وب سایت” ، “قالب وب سایت رایگان” و غیره باشد. این سایتی است که مشخصات انکر تکست زیر را دارد:

Commercial-anchor-text-min1۲۵- قراردادن لینک های اسپم در فوتر :

ما آنها را به عنوان پیوندهای پاورقی ، ناخواسته یا کلاهبرداری می نامیم زیرا آنها تنها با هدف رتبه بندی و تقلب مورد استفاده قرار میگیرند. پیوندها به طور طبیعی نوشته نمی شوند ، در مقاله ای ، ارتباط بین شما و سایتی که با آنها ارتباط برقرار کرده اید را نشان داده و توضیح می دهد. متأسفانه ، این روشی است که توسط بسیاری از افراد مورد استفاده قرار گرفته و در پایان منجر به از دست رفتن رتبه خواهد شد. شما می توانید در بدترین حالت با یک مجازات روبرو شوید.

لینک های اسپم

قرار دادن لینک های زیاد در فوتر سایت ، تعداد زیادی پیوند غیر طبیعی را برای شما به ارمغان می آورد و این می تواند باعث از دست رفتن رتبه شود.

از دست رفتن لینک

همانطور که در زیر می بینید ،پیوند غیر طبیعی پروفایل می تواند ناشی از روش های دیگر نیز باشد:

چهارم لینک های خریداری شده :

۲۶- فروش بک لینک :

اگر در حال فروش لینک برای بالا بردن کیفیت دامنه سایت خود هستید ، میزان ترافیک شما را به نصف کاهش می یابد (اگر خوش شانس باشید) زیرا این امر خلاف دستورالعمل های گوگل است. حرفهای زیادی درباره این تکنیک باستانی وجود ندارد. فقط مراقب باشید و این کار را در خانه یا … در هر کجا امتحان نکنید.

مت کاتس معتقد است اگر سایتی لینک را می فروشد و به شما پیوند دهد ، تمام ارزشی که از آن لینک دریافت می کنید از بین می رود.

۲۷-خرید بک لینک 

به یاد دارید که درباره فروش پیوندها چه صحبت کرده ایم؟ خب ، خرید لینک ها تا این حد نیست. حتی اگر سایتی که از آنها لینک خریداری می کنید می گوید با کیفیت هستند ، خود را گول نزنید. به نظر می رسد خیلی خوب است که درست باشد. خرید لینک ها را برای دریافت عصاره پیوند متوقف کنید. شما برای رتبه بندی پول و وقت خود را از دست خواهید داد. لازم به ذکر نیست که برای تصحیح اشتباهاتی که مرتکب شده اید باید دوباره وقت بگذارید.

خرید لینک و بک لینک

۲۸- آگهی های خریداری شده برای لینک

تغییر قابل توجهی در گوگل هنگامی رخ داد که مشخص شد که مردم برای گذر از PageRank مبلغی را برای تبلیغات می پردازند و از آنجایی که PageRank به طور رسمی مرده اعلام شد ، به این معنی نیست که اکنون تبلیغات پرداخت شده خلاف دستورالعمل های گوگل نیست. رئیس سابق تیم اسپم وب گوگل، مت کاتس ، در مورد اتصالات بین پیوندهای خریداری شده و صفحات تبلیغاتی توییت کرد.

مت کاتس لینک خرید

وقتی از این تکنیک استفاده می کنید ، پیوندهایی را خریداری کرده اید. لینک های خریداری شده نیز می توانند از اختیارات خود عبور کنند.

نکته خوب برای کسانی که از این روش استفاده می کنند این است که به نظر می رسد تبلیغات پولی در Google News ایندکس می شوند. این کارفرمای در دستورالعمل های گوگل ظاهر شد ، و این امکان را به ناشران می دهد تا در آن بخش ظاهر شوند. اما این به معنای این نیست که آن زمان نمی رسد که گوگل سایت شما را مجازات کند؟

نمونه ای از این وضعیت را می توانید از غذاهای لاغر که برای یک مقاله در Mashable پرداخت کرده اند ، ببینید.

خرید آگهی

در پایان مقاله ، این پیام را مشاهده خواهید کرد: “BrandSpeak یک برنامه Mashable Studios است که به تبلیغ کنندگان این امکان را می دهد تا محتوای خود را با مخاطبان ما به اشتراک بگذارند. گروه خبری Mashable در ایجاد این محتوا دخیل نبود. ”

خریداری آگهی

اگر می خواهید کارهای خوبی انجام دهید که در آینده به حساب می آیند و می خواهید هزینه تبلیغات را بپردازید ، یک تمرین خوب این خواهد بود که همه پیوندها را به صورت no follow تنظیم کنید.

۲۹- استفاده از دایرکتوریها :

اگر در دایرکتوری هایی با کیفیت پایین در حال ثبت نام و ثبت یک مکان هستید ، این کار درستی نیست. اهمیت آن موقعی مشخص می شود که گوگل بفهمد که هدف شما ایجاد یه نقشه و طرح لینک بوده است و خوب می دانید چه اتفاقی می افتد ، شما این مطلب را کاملا متوجه شده اید.

یک سوال واقعی خواهد بود “آیا دایرکتوری های خوبی وجود دارد که بتوانم در آن ثبت نام کنم؟” یاهو دایرکتوری دارد که می تواند در این گروه قرار بگیرد. آنها مجموعه خوبی از قوانین دارند. همه نمی توانند ثبت نام کنند و فکر می کنم نمونه خوبی باشد. قبل از آن ، شما باید یک حساب کاربری برای GoogleMyBusiness ، Facebook ، Twitter یا Linkedin ایجاد کنید و سپس ببینید بهترین گزینه برای پروفایل و جایگاه شما  چیست. کاری را که همه انجام داده اند انجام ندهید ، متفاوت باشید!

سوال بعدی این خواهد بود: “آیا دایرکتوریهای تجاری با همان استاندارد لینک های خریدار شده هستند ” و جواب از یک و فقط مت کاتس است.

کاتس می گوید تیم گوگل به ارزش دایرکتوری و میزان کار در آن نگاه می کند. “اگر کار قابل ملاحظه ای نباشد و در درجه اول ، به نظر می رسد که طرح پیوند کمتری داشته باشد ، در این صورت دایرکتوری های پرداخت شده مانند پیوندهای پولی بها داده می شوند. ”

شما باید بدانید که گوگل همیشه سعی خواهد کرد هوشمندانه تر شود و محتوای ارزشمندی را برای کاربران خود ارائه دهد و لیست فهرست ها گزینه ای است. حداقل ، دیگر نیست.

پنجم SERP های اسپم

۳۰-هاست های انگل

این یک روش غیرقانونی برای دسترسی به یک سایت ، ایجاد یک صفحه وب بر روی آن و تزریق آن به تعداد زیادی کلمه کلیدی و سئو کلاه سیاه و تزریق به کلی صفحه تجاری است. آنها هاست انگل را برای استفاده از دامنه های معتبر گوگل تنظیم کردند. به این ترتیب آنها از طریق کسانی که مایل به خرید هستند ، برای سایت و پول خود ترافیک دریافت می کنند. معمولاً این اتفاق بدون اطلاع و رضایت شخصی که صاحب دامنه معتبر است اتفاق می افتد.

هاست انگل

قبل از اینکه گرفتار شوید ، و خدا می داند چه اتفاقی برای شما و سایت شما خواهد افتاد ، باید تعجب کنید که “آیا سئو کلاه سیاه ارزش آن را دارد؟”

۳۱- Google Bombing

این یک روش برای تأثیرگذاری بر رتبه یک صفحه با افزایش مصنوعی تعداد لینک دهی به آن و انکر تکست مورد استفاده برای آن است. یک پزشک متخصص جستجوگر کلاه سیاه ، الگوریتم گوگل را با “کمک به” رتبه یک صفحه ای برای کلمات کلیدی کاملاً متفاوت ، دستکاری می کند. این اتفاق می افتد زیرا همان متن لنگر است که بطور خاص برای صفحات استفاده می شود.

یکی از نمونه های بارز در مورد بمباران گوگل ، عبارت “کاملاً اشتباه” برای میت رامنی بود. اگر تصاویر را برای “کاملاً اشتباه” جستجو کنید ، گوگل با میت رامنی تصویری را به شما نشان می دهد.

Google-bombing-Romney-Completely-Wrong

۳۲- صفحات درب یا صفحات دروازه

صفحات درب به عمل سوزاندن یک سایت برای یک جستجوی خاص در SERP و ارسال کاربر به صفحه ای است که هیچ ارتباطی با جستجو مورد نظر ندارد. این یک شیوه سازگار برای تغییر مسیر ، یک حیله گراتر است. افرادی که از این تکنیک استفاده می کنند ، می خواهند در SERP به روشی غیر عادی و غیر طبیعی رتبه بالاتری کسب کنند.

در مارس ۲۰۱۵ ، گوگل الگوریتم مجازات جریمه صفحه جدید را به ویژه برای این نوع تکنیک راه اندازی کرد.

اگر “پردنیزولون بدون نسخه” را جستجو کنید ، این نتیجه را در گوگل خواهید یافت:

getwaydooor

و هنگامی که به سایت می روید ، صفحه درگاهی را کشف می کنید. من آنچه را که به دنبالش بودم پیدا نکردم بلکه در عوض لیستی از داروخانه های برتر آنلاین را پیدا کردم.

Doorway-page-

۳۳-هرزنامه Rich Snippet Markup Spam 

داده های نشانه گذاری ساختار یافته می تواند یک روش عالی برای قالب بندی نحوه نمایش سایت شما در نتایج جستجو در هنگام جستجو کسی باشد. همچنین به فهرست سایت شما کمک می کند. از طرف دیگر ، اگر در حال ایجاد تکه های ریچ اسنیپت هستید ، می توانید به خاطر این تکنیک کلاهبرداری توسط گوگل جریمه شوید.

به عنوان مثال ، اگر برای بررسی از نشانه گذاری قطعه قطعه استفاده می کنید و سیاستی برای بررسی در سایت خود ندارید ، به عنوان Rich Snippet Markup Spam محسوب می شود.

ریچ اسنیپت جعلی

۳۴-Google Query های خودکار

ارسال سؤالات خودکار گوگل به این معنی است که شما از نرم افزاری استفاده می کنید تا تعداد جستجوهای یک کلمه کلیدی خاص را به خود جلب کنید تا در SERP رتبه بالاتری داشته باشید. اگر قصد دارید سایت خود را در نتایج جستجو به این روش غیر طبیعی بالاتر قرار دهید ، گوگل راهی برای ناامید کردن و مجازات کردن شما دارد.Google-Automated

ششم وبسایتهای نادرست

۳۵- سایت های آینه :

به منظور افزایش رتبه ، از سایت های  آینه استفاده می شود تا محتوای اصلی وب سایت را در یک سایت جدید منعکس کنند. این می تواند یک روش دیگر برای کپی مطالب از سایت شما یا منابع دیگر باشد.

غیر حرفه ای ها می خواهند شما را متقاعد کنند که جهت جلوگیری حملات DDoS (توزیع انکار سرویس) از این روش استفاده می کنند. DDoS حمله سایبری است که در آن چندین سیستم به خطر افتاده برای هدف قرار دادن یک سیستم واحد برای دستیابی به اطلاعات مهم (شخصی) استفاده می شود.

۳۶- شبکه های وبلاگ خصوصی PBN :

شبکه های وبلاگ خصوصی (PBN) مجموعه ای از وبلاگ ها است که توسط شخص ایجاد شده است تا بتواند لینک هایی به یک سایت ایجاد کند و به آن در رتبه بندی در گوگل کمک کند. این یک روش قدرتمند برای ایجاد تعداد زیادی پیوند از دامنه های مختلف به یک سایت است. صاحب شبکه این توانایی را دارد که محتوا را تغییر دهد به هر حال که می خواهد و دستکاری مطالب به خواسته های خود برای افزایش رتبه یک سایتبرای اضافه کردن تعداد پیوندهایی که می خواهد.

PBN

معمولاً PBN ها با استفاده از دامنه های منقضی ایجاد می شوند. دلیل این امر این است که آنها عصاره لینک دارند و وقتی بخواهند به سایت دیگری منتقل می شوند ، می توانند به شما کمک کنند. با این حال ، این اجباری نیست.

۳۷- Typosquatting یا ربودن URL

این روش ربودن مبتنی بر یک خطای تایپوگرافی برای ایجاد دامنه های مخرب است تا شبیه به مارک های شناخته شده باشد. دلیل این عمل سوء استفاده از نام تجاری و شهرت برند است.

در اینجا می توانید سایت رسمی مارک Cartier را مشاهده کنید:

Cartier-website

و این تلاشی برای ربودن URL است:

دزدیدن دامنه

نکته منفی این عمل این است که باعث می شود شهرت و برند شما در معرض خطر جرایم سایبری قرار بگیرد.

۳۹-سایت های سمی:

اگر سایتی با هدف ایجاد لینک ایجاد شده باشد و دارای یکی از موضوعات لینک شده در تصویر زیر باشد ، این فقط مربوط به تعداد محدودی از سایتهای سمی است که در دنیای اینترنت می توان به آن اشاره نمود.

سایتهای سمی

اگر پیوندهایی در سایتهای سمی دارید ، می توانند به تجارت شما آسیب برساند. همچنین ، داشتن پیوندهای بد از سایتهای سمی در نتیجه عمل سئو کلاه سیاه باید شما را برای مرور آن لینک ها تعیین کند.

هفتم-روش های غیرقانونی برای کسب درآمد

۳۹-Cybersquatting or Domain Squatting

ثبت سایبر به معنای ثبت دامنه های مشابه به یک علامت تجاری یا تجارت با هدف کسب پول بدون در نظر گرفتن هیچ گونه رفتار درستی  است. این کلمه حاوی کلمه “squatting” است ، به معنای به رسمیت شناختن مکان عمومی بدون اجازه. کلاهبردارانی که این تکنیک را تمرین می کنند می توانند به دلیل بدست آوردن پول ، مجازات شوند.

۴۰- پر کردن کوکی یا ریختن کوکی

چاشنی کوکی راهی برای استفاده از اسکریپت ها ، پاپ آپ ها ، نوار ابزار و تصاویر جاسازی شده در تابلوهای پیام برای یک ناشر برای دریافت پول است. شما چگونه می توانید پول دریافت کنید؟ بیایید بگوییم ، برای مثال ، یک ناشر یک بازدید کننده را به سایت sample.com ارسال می کند و برای هر فروش انجام شده اعتبار می یابد. باید بدانید که پر کردن کوکی ها یک عمل غیرقانونی است.

هشتم تاکتیک های کثیف

۴۱- سئو منفی :

همانطور که از نام آن پیداست ، سئو منفی برعکس آنچه شما انتظار دارید عمل می کند و این یعنی کاهش ترافیک و کاهش دید سئو به طور مداوم. اما چه کسی این را می خواهد؟ من این را می گویم که بسیاری از مردم از زمانی که ما در مورد آن صحبت می کنیم. آنها نمی خواهند این کار را برای سایت خود انجام دهند ، بلکه گزارش نادرست از رقبای خود برای مجازات مجازات گزارش می دهند.

گری الیلیس ، تحلیلگر  وب در گوگل ، در حساب خود توییت کرد و گفت گوگل نمونه واقعی سئو منفی را ندیده است؟

سئو کلاه سیاه

نکته ناراحت کننده برای کسانی که در واقع به دلیل کاری که انجام نمی دهند مجازات می شوند این است که آنها نمی دانند چه کسی آنها را زنده دفن کرده است ، اما می توانند یک ایده را بگیرند. می توانید از طریق ناوبری پیوندهای غیر طبیعی برای مرور بک لینک های خود جستجو کنید و ببینید که از کجا آمده اند. همچنین ، با مشاهده نمودار نمودار مشاهده سئو ، می توان شاخص بزرگی از افت رتبه را مشاهده کرد.

نمونه ای از یک آژانس معروف سئو که تحت تأثیر تکنیک منفی سئو قرار گرفته است:

سئو منفی

۴۲- هرزنامه TrackBack

TrackBack فقط برای تسهیل ارتباط بین بلاگها با ارسال پینگ مورد استفاده قرار گرفت. پینگ پیامی است که از طریق یک بلاگر برای کسانی که به او وصل هستند ارسال شده است. استفاده از آن در حد متوسط یا فقط داشتن مقاله جدید ، اسپم محسوب نمی شود. اگرچه ، هنگامی که به طور نادرست از ویژگی TrackBack برای جذب بازدیدکننده در سایت خود استفاده می کنید و تعداد زیادی پینگ برای آنها ارسال می کنید ، طبیعی به نظر می رسد.

اسپم نظرات

 

۴۳-هرزنامه ارجاع دهید

اسپم ارجاع دهنده نوعی spamdexing است که با آلوده کردن سایت با داده های آماری جعلی آشکار می شود. این اسپمر قصد دارد رتبه سایت خود را بهبود ببخشد. به سایت آسیب نمی رساند به جز افزایش داده های آماری مربوط به ترافیک ، بازدید کنندگان و غیره نکته مثبت این است که شما می توانید اسپم ارجاع را فیلتر کنید.

اسپم ارجاع

۴۴- اسپم شبکه اجتماعی

اسپم شبکه اجتماعی نوعی نسخه‌ی جدید مربوط به هرزنامه است. از زمان ظاهر شدن وب ۲.۰ ، هرزنامه ها سیستم عامل های جدیدی را پیدا کرده اند که می توانند لینک های خود را گسترش دهند. وقتی آنها لیست عظیمی از پیوندهای بی ربط را در شبکه اجتماعی ارسال می کنند ، یعنی زمانی که پرچم قرمز بالا می رود.

هرزنامه در شبکه های اجتماعی به عنوان پیوندهایی در نظرات به پست های مختلف ، غیر مرتبط با سایت شناخته می شود. به اشتراک گذاری پیوندهای مخرب در گروه ها / صفحه ها / افراد بی ربط؛ پیام های خصوصی ارسال شده به انواع افراد / صفحه یک بار یا چند بار.

نتیجه گیری :

برای خلاصه کردن همه چیز ، ما یک نقل قول از مت کاتس را تکرار می کنیم ، که می گوید “هدف این نیست که پیوندهای شما طبیعی به نظر برسند”. هدف این است که پیوندهای شما طبیعی باشند “. فکر می کنید اگر برخی از این تکنیک های سئو کلاه سیاه را امتحان کنید می توانید از بین برید ، اما دیر یا زود ممکن است رتبه یا ترافیک خود را از دست دهید ، به اعتبار شما آسیب برساند ، یک پنالتی از گوگل دریافت کنید ، اعتبار خود را از دست بدهید و مشتری و یا بدترین حالت از همه آنها روبرو شوید. دادخواهی. یک متخصص سئو در محتوای همیشه سبز باشید. تا دفعه دیگر ، با گوگل خوب باشید و او (احتمالاً) با سایت شما خوب است.

متن اصلی این مقاله را می توانید در اینجا مطالعه کنید :

https://cognitiveseo.com/blog/12169/44-black-hat-seo-techniques/

2 پاسخ
  1. مجید صفرزاده
    مجید صفرزاده گفته:

    خیلی مقاله باحالی بود خیلی از قسمتها رو من داخل سایتم رعایت نمیکردم الان خیلی بخشها رو اصلاح کردم ممنون از وبسایت خوبتون

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *